موترانا

تاریخچه

تاریخچه

موسسین این مجموعه، با قریب به بیست سال تجربه موثر در صنعت بازاریابی، سعی در تغییر نگاه به خدمات بازاریابی دارند. از اواخر دهه هفتاد شمسی، مدیران موترانا اقدام به ارائه خدمات بازاریابی با شرکت‌های فعال در بازار ایران در حوزه‌های خودرو، حمل‌و‌نقل،FMCG ، صنعت بسته‌بندی، تجهیزات پزشکی، بانک، صنایع ساختمانی، موبایل، صنایع الکترونیکی و …. کردند.
تیم موترانا برای تحقق به این هدف خدماتی جامعی را در تدوین راهبردهای کلان بازاریابی، تحقیقات بازار، طراحی و توسعه محصول جدید، توسعه و توانمند سازی کانال‌های توزیع و عرضه محصول، مشاوره در حوزه منابع انسانی واحد بازاریابی، مشاوره در حوزه قیمت‌گذاری برای محصول، روش‌های تبلیغاتی مدرن و هدفمند، ارزیابی و مانیتورینگ دوره‌ای اثربخش فعالیت‌های بازاریابی سازمان و غیره ارائه می‌دهند.

فلسفه

رسالت موترانا

امروزه به واسطه دسترسی اکثریت مردم به اطلاعات و امکان ارزیابی دقیق کالاها و خدمات مورد استفاده آن‌ها، مدیریت بازاریابی به امری بسیار حساس، پیچیده و چالش برانگیز برای کارآفرینان و صاحبین کسب و کار جهت حفظ و توسعه سهم بازار تبدیل شده است.
امکان ارتباط چند سویه از سوی برندها و انواع محتوای قابل دسترس در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی سبب شده است که گروه‌های هدف بازار، آگاهی بسیار دقیق‌تری نسبت به نیازهای خود، خدمات و محصولات ارائه شده در بازار داشته باشند.
با توجه به چالش‌های طرح شده، صاحبین برندها و کسب وکارهای بزرگ در راستای توسعه پایدار خود، دائما فعالیت‌هایی در حوزه تحقیقات بازار برای درک دقیق نیازها و سلایق گروه‌های هدف انجام می‌دهند، تا محصولات و خدماتی متمایز، مطابق با بینش مشتری را ارائه دهند، همچنین مدیریت کردن کانال‌های چند وجهی ‌عرضه محصول و بازارهای ارتباطی و تبلیغاتی نقش ویژه‌ای در پیشبرد راهبردهای این سازمان‌ها ایفا می‌کنند‌.
آژانس بازاریابی موترانا، با هدف ارائه خدمات جامع بازاریابی و بر اساس تجربیات موسسین این شرکت بنا نهاده شد. یکی از دغدغه‌های اساسی کارآفرینان در بازار ایران، تدوین برنامه جامع بازاریابی و ارائه راهکارهای نوین، اجرا، کنترل و ارزیابی اثربخشی آن بر مبنای این برنامه است. ما در موترانا تلاش کرده‌ایم تا مبانی آکادمیک را در کنار تجربه بازار قرار داده و به ترکیب بهینه‌ای دست یابیم.
تمام تلاش و تمرکز ما در این مجموعه حرکت در مسیری است تا بر اعتبار و ارزش برند مشتریانمان بیافزاییم.

Invert Background