موترانا

تاریخچه

موسسین این مجموعه، با قریب به بیست سال تجربه موثر در صنعت بازاریابی، سعی در تغییر نگاه به خدمات بازاریابی دارند. از اواخر دهه هفتاد شمسی، مدیران موترانا اقدام به ارائه خدمات بازاریابی با شرکت‌های فعال در بازار ایران در حوزه‌های خودرو، حمل‌و‌نقل،FMCG ، صنعت بسته‌بندی، تجهیزات پزشکی، بانک، صنایع ساختمانی، موبایل، صنایع الکترونیکی و …. کردند.
تیم موترانا برای تحقق به این هدف خدماتی جامعی را در تدوین راهبردهای کلان بازاریابی، تحقیقات بازار، طراحی و توسعه محصول جدید، توسعه و توانمند سازی کانال‌های توزیع و عرضه محصول، مشاوره در حوزه منابع انسانی واحد بازاریابی، مشاوره در حوزه قیمت‌گذاری برای محصول، روش‌های تبلیغاتی مدرن و هدفمند، ارزیابی و مانیتورینگ دوره‌ای اثربخش فعالیت‌های بازاریابی سازمان و غیره ارائه می‌دهند.

رسالت موترانا

امروزه به واسطه دسترسی اکثریت مردم به اطلاعات و امکان ارزیابی دقیق کالاها و خدمات مورد استفاده آن‌ها، مدیریت بازاریابی به امری بسیار حساس، پیچیده و چالش برانگیز برای کارآفرینان و صاحبین کسب و کار جهت حفظ و توسعه سهم بازار تبدیل شده است.
امکان ارتباط چند سویه از سوی برندها و انواع محتوای قابل دسترس در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی سبب شده است که گروه‌های هدف بازار، آگاهی بسیار دقیق‌تری نسبت به نیازهای خود، خدمات و محصولات ارائه شده در بازار داشته باشند.
با توجه به چالش‌های طرح شده، صاحبین برندها و کسب وکارهای بزرگ در راستای توسعه پایدار خود، دائما فعالیت‌هایی در حوزه تحقیقات بازار برای درک دقیق نیازها و سلایق گروه‌های هدف انجام می‌دهند، تا محصولات و خدماتی متمایز، مطابق با بینش مشتری را ارائه دهند، همچنین مدیریت کردن کانال‌های چند وجهی ‌عرضه محصول و بازارهای ارتباطی و تبلیغاتی نقش ویژه‌ای در پیشبرد راهبردهای این سازمان‌ها ایفا می‌کنند‌.
آژانس بازاریابی موترانا، با هدف ارائه خدمات جامع بازاریابی و بر اساس تجربیات موسسین این شرکت بنا نهاده شد. یکی از دغدغه‌های اساسی کارآفرینان در بازار ایران، تدوین برنامه جامع بازاریابی و ارائه راهکارهای نوین، اجرا، کنترل و ارزیابی اثربخشی آن بر مبنای این برنامه است. ما در موترانا تلاش کرده‌ایم تا مبانی آکادمیک را در کنار تجربه بازار قرار داده و به ترکیب بهینه‌ای دست یابیم.
تمام تلاش و تمرکز ما در این مجموعه حرکت در مسیری است تا بر اعتبار و ارزش برند مشتریانمان بیافزاییم.

هلیا پورنصر

مدیر توسعه بازار

• عاشق بازاریابی و فعالیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی

• به شدت دنبال استفاده از روش‌های خلاقانه در حل مساله

• به واسطه فعالیت در بازاریابی بین‌المللی و همکاری با شرکت‌های چندملیتی، بر روش‌های به‌روز بازاریابی تسلط داره.

علی شکوهی

مدیرعامل و موسس

• اهل مطالعه، موسیقی و سفر هست.

• سعی کرده از روش تفکر چندوجهی در توسعه کاروکسب بهره ببره.

• تقریبا همیشه در دسترسه.

بازاریابی

ما در جهش، با ارائه خدمات جامع بازاریابی خلاقانه برمبنای ترکیبی از اصول علمی این فن در کنار تجربه، سعی در ارتقاء و بهبود جایگاه برند شما داریم.

آموزش

توسعه مداوم فردی و سازمانی از اهداف اصلی جهش است. برای دست‌یابی به این مهم، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی و عمومی در دستور کار قرار گرفته است.

توسعه کسب و کار

توسعه کسب و کار هدف‌مند و مبتنی بر اصول علمی، به اشتغال‌زایی، کسب درآمد بیشتر، گسترش شبکه مشتریان و ارتقای برندتان منجر خواهد شد.

مشتریان موترانا

دستکش گیلان
دایملر
هیوا ماشین
شرکت تولیدی بتون ماشین
جیلران موتور
مرسدس بنز
آرین ماشین راهبرد
نگین خودرو
آرین موتور
ایران خودرو دیزل
آرین موتور
آرین تایر پویا
بورگوارد
کارگزاری مفید
وی کر
یونی
منطقه گردشگری گپز
پروشات

امیر صرافی

مدیر بازاریابی کیان موتور وارنا
بر اساس تجربه کاری یک دهه اخیر در صنایع خودرویی و FMCG که فرصت آشنایی با آژانس ها و شرکت های متعدد بازاریابی و همکاری با برخی از آنها را برای بنده فراهم کرده، معتقدم تعداد آژانس های بازاریابی که هم به لحاظ تفکر استراتژیک و هم به لحاظ تکنیکی قابلیت طراحی و اجرای برنامه ها و کمپین های ارتباطات یکپارچه بازاریابی را در سطح استانداردهای بین المللی داشته باشند شاید در کشورمان از انگشتان دو دست تجاوز نکند. در مورد آژانس موترانا علاوه بر این توانمندی، رویکرد دانش محور این تیم و تمرکز بر حداکثر سازی بازگشت سرمایه گذاری در مخارج بازاریابی برای کارفرما، و نه حداکثر سازی مخارج بازاریابی، دلیلی است که مایلم به عنوان یک مدیر بازاریابی این آژانس را در کنار خود داشته باشم.

دکتر امین زارع

مدیر آکادمی مفید
ایجاد مزیت رقابتی برای منابع انسانی، موضوعی است که این روزها بازار پویای نیروی کار را تحت تأثیر خود قرار داده است. حرفه‌ای‌های بازار، روز مصاحبه از بستری که سازمان‌ برای توسعه تخصصی و فردی آن‌ها ایجاد می‌نماید، سؤال خواهند پرسید. پس از آزمون و خطای بسیار‌ در مفید، شرکت موترانا توانست با ارائه خدمات آموزشی استاندارد خود، مرجعی برای ایجاد این گروه از مزایای رقابتی در سازمان من باشد. این خدمات، ترکیبی درست از دانش تخصصی، آگاهی فردی، انگیزش و ارتباط بود که از طریق متناسب‌ترین مدل‌ها و در چارچوب جذابترین دوره‌ها و کارگاه‌ها برگزار شد. بسیار خرسندم که فرصت بهره‌گیری فردی و سازمانی از توانایی‌ها و آموزه‌های منحصر به فرد این گروه خلاق را داشته‌ام.

برای دریافت مشاوره رایگان ایمیل خود را وارد کنید.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!