موسسین

ali ،علی شکوهی، موسسین

علی شکوهی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره

در حدود ۲۰ سال است که علی در بخش بازاریابی به فعالیت می‌پردازد. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است و در حوزه‌های مواد غذایی، خودرو و تجهیزات پزشکی‌ تجربیات گران‌بهایی را کسب کرده است.
علی مدیرعامل آژانس بازاریابی موترانا است. وی مدیریت، مشاوره بازاریابی و فروش در دایملر آگ.، درمان یاب سلامت، گروه تجاری گرامی، نگین خودرو و گروه آرین سرمایه را در سوابق خود دارد.
علی در آژانس بازاریابی موترانا در تلاش است تا با استفاده از تیم یکپارچه، خلاق و هوشمندی که در اختیار دارد به توسعه علمی مفهوم بازاریابی پرداخته و سرمایه‌گذاران را در راستای ارتقای سطح برند و شناساندن محصولاتشان در بازار یاری دهد.

soroushسروش ایوبی،موسسین،

سروش ایوبی

رئیس هیات مدیره

بیش از ۱۸ سال است که سروش در صنعت ICT و بازاریابی فعال است. او در رشته‌های مهندسی نرم‌افزار و مدیریت کسب‌وکار (MBA و DBA) تحصیل کرده است و در حوزه‌های تجارت الکترونیک، تبلیغات دیجیتال، سامانه‌های ارزش افزوده موبایل (VAS)،‌ برندینگ و بازاریابی خدمات،‌ تجربیات گران‌بهایی را کسب نموده است.
سروش در سالهای اخیر در سمت مدیر اجرایی، مدیر عامل، عضو هیات مدیره در شرکت‌های بامحوریت تکنولوژی، ارتباطات بازاریابی و تبلیغات به فعالیت پرداخته است.